سخن مدیر عامل

در صنعت پخش سازمان‌هایی در میدان رقابت موفق‌اند که دارای خلاقیت و نوآوری بوده و انعطاف در مقابل تغییرات بازار را بعنوان بخشی از عملیات روزمره خود قلمداد کنند. امروزه با توجه به ایجاد شرایط جدید، زندگی انسان ها نیز دستخوش تغییرات اساسی شده به گونه ای که نیازمند الگوهای جدید می باشد.

اگر شرکت صفاپخش خود را بعنوان یک سازمان توزیع کننده پویا که فرآورده های مصرفی با کیفیت، استاندارد و مطمئن با نام های تجاری شناخته شده و معروف را در سراسر کشور معرفی کرده است، به پشتوانه بیش از۶۰ سال تجربه و پیشتازی در صنعت تولید و توزیع محصولات شَکِلّی بوده است. همچنین تلاش و کوشش جمعی از مدیران و کارکنان خانواده شَکِلّی مهمترین پشتوانه‌های ما در این راه می باشد.
بدون شک حفظ دستاوردهای گذشته و همسوئی با تغییرات و چالش‌های پیش‌رو نیازمند نگرشی جامع به تمامی عوامل پیش رو، ارتقاء مستمر کمی و کیفی فرآیندها، بهره‌گیری از دانش و فناوری‌های نوین و تلاش مضاعف تمامی همکاران و پرسنل شرکت است.
با توجه به شرایط حاکم بر بازار کسب و کار، شرکت صفاپخش ارتقاء کیفیت را سرلوحه کار خود قرار داده و رضایت مشتریان را بعنوان مهمترین استراتژی خویش تعیین نموده است.
امید است با اتکال به خداوند سبحان و همراهی و پشتکار تمامی کارکنان سخت‌کوش، نقش موثرتری را در اعتلای صنعت و سلامت کشور ایفا نمائیم.